-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halová kopaná 8.-9. ročník

Dne 22. 11. 2018  se v hale Stars Třinec uskutečnil turnaj v halové kopané starších žáků. Také starší žáci vybojovali hezké třetí místo.

Gratulujeme!

Reprezentovali nás: ŠOTKOVSKÝ Ondřej, OCHMAN Petr, PETROVSKÝ Servác, CHOVANIAK Daniel, PRZYBYLA Petr, WRANA Zdeněk ( všichni 9.A ), GOLASOWSKI Erik, KUKUCZKA Marek   ( oba 9.B ).

Halová kopaná 6.-7. ročník

Dne 20. 11. 2018 se v hale Stars Třinec uskutečnil turnaj v halové kopané. Naši žáci vybojovali hezké třetí místo.

Reprezentovali nás: KADLUBIEC Jakub, SLUŠNÝ Vojtěch, CIPKO Pavol, SEDLÁČEK Matěj( všichni 7.A ), BENC Drahomír, KOTLÁR Filip, KLIMŠA Jan ( všichni 7.C ).

Chlapci I. stupně pokračují na „vítězné vlně“ výhrou v okresním kole ve florbalu

V úterý 20. listopadu 2018 jeli chlapci naší školy do Frýdku – Místku, kde porovnali své výkony s nejlepšími školními florbalovými družstvy z našeho okresu.
V turnaji se utkalo 7 družstev. Hrálo se systémem „každý s každým“, takže každé družstvo odehrálo 6 zápasů.
Naši kluci předvedli skvělé výkony a postupně porazili všechna družstva:
ZŠ Raškovice 5:0, ZŠ Fryčovice 3:1, ZŠ Písečná 3:0, 1. ZŠ Frýdek – Místek 4:0, 7. ZŠ Frýdek – Místek 5:1 a ZŠ z Frýdlantu nad Ostravicí 4:0.
Nejlepším střelcem turnaje byl Robin Švančara, kterému se podařilo v několika zápasech střelit hatrick. Všichni chlapci předvedli skvělé výkony, které podpořil nepřekonatelný brankář Matyáš Javorek. Úžasnou souhru a obětavost všech chlapců museli ocenit všichni soupeři.
Stříbro získali chlapci z 1. ZŠ Frýdek - Místek a bronz florbalisté ze 7. ZŠ Frýdek – Místek.
Naši školu reprezentovalo družstvo ve stejném složení, jako v okrskovém kole: Jiří Gerlich, Joel Kadlubiec, Vít Hladonik, Matyáš Javorek, André Cienciala, Robin Švančara, Petr Niemczyk, Juraj Lízák a Filip Hevera.
Tímto vítězstvím si chlapci vybojovali postup do krajského kola, které se bude konat v březnu 2019.

Gratulujeme!!!

Další fota ve fotogalerii zde

Florbal - chlapci I. st. zvítězili

Ve středu 14. listopadu 2018 bojovali chlapci naší školy v hale STaRS v Třinci v okrskovém kole ve florbalu. V letošním roce se turnaje zúčastnili žáci 5 škol.
Bojovali zde chlapci ze ZŠ Dany a Emila Zátopkových, ZŠ na ulici Koperníkově, ZŠ na ulici Slezské, PZŠ na ulici Nádražní a žáci naší školy.
   Naši kluci předvedli skvělé výkony a po zásluze v turnaji zvítězili. V prvním zápase remizovali 2:2 s chlapci ze ZŠ D. a E. Zátopkových.  Poté již nenechali nikoho na pochybách, že dnes budou vítězi právě oni a porazili chlapce z PZŠ Nádražní 7:0, ze ZŠ Koperníkovy 1:0 a ZŠ Slezské 6:0.
Stříbro získali chlapci ZŠ Koperníkovy a bronz ze ZŠ D. a E. Zátopkových.
Naši školu skvěle reprezentovalo družstvo v tomto složení: Jiří Gerlich, Joel Kadlubiec, Vít Hladonik, Matyáš Javorek, André Cienciala, Robin Švančara, Petr Niemczyk, Juraj Lízák a Filip Hevera.
   Tímto vítězstvím si chlapci vybojovali postup do okresního kola, které se bude konat v úterý 20. listopadu ve Frýdku - Místku.
Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v okresním kole.

OKRSKOVÉ KOLO V PŘESPOLNÍM BĚHU

V pondělí 1. 10. 2018 se vybraní žáci druhého stupně zúčastnili závodů v přespolním běhu. Běhalo se ve čtyřech kategoriích. Naší školu reprezentovalo 21 žáků.
Nejvíce se dařilo mladším žákyním ve složení Michaela Kluzová, Kateřina Glosová,  Anna Glosová, Natálie Samiecová a Tereza Hojdyszová, které obsadily celkové 1. místo a postoupily do okresního kola. V soutěži jednotlivců si pro zlato doběhla Míša a pro stříbro Katka. Mladší žáci osadili v kategorii družstev   2. místo. Žáci běželi ve složení Filip Cienciala, Pavol Cipko, Vojtěch Slušný, Jan Uhrin, Adam Motyka a Matyáš Czeczotka. Starší žákyně a žáci si vyběhli 3. místo.

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Beskydský azimut

Ve středu 19. 9. 2018 se žáci 1. – 5. ročníku naší školy již tradičně zúčastnili 43. ročníku Beskydského azimutu mládeže v orientačním běhu.
   Závod se konal za krásného slunečného počasí. Záštitu nad ním převzal jako vždy oddíl orientačního běhu.
   Všichni žáci se na startu rozdělili podle kategorií a vyrazili s velkým nadšením na trať v lesoparku. Do cíle je hnala touha po co nejlepším umístění. Trasu absolvovali všichni včetně nejmladších prvňáčků bez problémů.
   Akce se vydařila, mnozí žáci chtěli běžet ještě jednou.