-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stříbro pro JMZŠ

V pondělí 24. dubna proběhlo finále miniházené pro žáky 4. - 5. tříd. Žákyně naší školy ve složení Nikol Banášová, Natálie Samiecová, Iva Berkiová, Tereza Hojdyszová, Anna Studýnková, Markéta Rosová, Sandra Liszková a Karolína Musiolková  vybojovaly vynikající druhé místo. Nejlepší střelkyní našeho týmu se stala Nikol Banášová, která se svými 128 střelenými góly obsadila celkově    2. příčku mezi všemi hráčkami turnaje.
   Děvčatům gratulujeme za 2. místo a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Přehazovaná

Děvčata třídy 6.A se zúčastnily okrskového kola v přehazované, které se konalo v hale Stars Třinec.
Denisa Chlebková, Michaela Kluzová, Kateřina Turková, Nikola Zahradníková, Klára Smetanová, Eliška Kantorová, Magdaléna Sližová, Nikol Dziková, Klára Zabystrzanová a Kristýna Čmielová bojovaly, ale do finále se nedostaly. Přesto si zaslouží pochvalu za reprezentaci školy.

VYBÍJENÁ ŽÁKŮ 1. STUPNĚ

Ve středu 15. 3. 2017 se konalo okrskové kolo žáků čtvrtých a pátých tříd ve vybíjené. Z naší školy byli vybráni chlapci: Jiří Kolařík, Matěj Sedláček, Matěj Sikora, Drahomír Benc, Matěj Plšek, Matěj Novak, Matthew Milon, Vojtěch Sokol, Vojtěch Wrzecionko, Filip Wygrys, Tomáš Jantoš a Daniel Fonš. Hráli velmi dobře a skončili na pěkném druhém místě.

Za vzornou reprezentaci školy děkujeme a gratulujeme.

Florbal mladších a starších dívek

Ve čtvrtek 8. 12. a 15. 12. se uskutečnila okrsková  kola mladších a starších dívek ve florbalu. Starší dívky ve složení Dudová Radana, Wantuloková Kateřina, Juříková Ema, Matochová Viktorie, Válková Karolína, Válková Karolína, Heverová Karolína , Miechová Zuzana, Harwotová Petra, Kačová Sabina, Szoloná Tereza, Ruszová Kristýna vybojovaly 3. místo.
Mladší dívky ve složení Holenková Nikola, Byrtusová Gabriela, Psczolková Natálie, Cymorková Karolína, Ponczová Adéla, Mauritzová Veronika, Pechová Věra, Samiecová Lucie, Brzuchańská Kristýna, Vavřačová Natálie  skončily o stupínek níže na 4. místě.
Děvčatům děkujeme za reprezentaci školy a starším dívkám gratulujeme za vybojovaný bronzový stupínek.

2. kolo miniházené

V pondělí  5. 12. 2016 se uskutečnilo v hale STaRS další kolo slezské školní ligy v miniházené. Děvčata  5.tříd zvítězila nad děvčaty ze 6.ZŠ a 2.ZŠ, remizovala s Vendryní a prohrála se 4. ZŠ. V desítce nejlepších střelkyň jsou tři naše žákyně.
2. Nikol Banášová, 5. Natálie Samiecová a 7. Tereza Hojdyšová
Všem děvčatům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Okrskové kolo ve florbale

Dne 14. 11. 2016 se konalo okrskové kolo žáků prvního stupně ve florbalu. Naši páťáci ve složení: Drahomír Benc, Jiří Kolařík, Matěj Sedláček, Jakub Kadlubiec, Vojtěch Slušný, Matěj Plšek, Pavol Cipko a Robert Jaglář skončili na třetím místě.
Za reprezentaci školy děkujeme a gratulujeme.

1. kolo miniházené

V pondělí 17. 10. 2016  začal pro žáky 4. a 5. tříd další ročník školní ligy v miniházené. V prvním kole nás úspěšně reprezentovaly Nikola Banášová, Natálie Samiecová, Tereza Hojdyszová, Markéta Rosolová, Anna Studýnková, Sandra Liszková, Iva Berkiová a Adéla Prokeszová.
   Děvčata vyhrála 3 zápasy.Porazila týmy z 6. ZŠ, Vendryně a 2. ZŠ. Pouze s týmem 4. ZŠ prohrála. Nejlepší střelkyní našeho týmu byla Nikol Banášová, která střelila soupeřům 34 branek. Tereza Hojdyszová nastřílela 10 branek a Natálie Samiecová 5 branek.

Přespolní běh žáků 2.stupně

V pondělí 26. 9. 2016 se uskutečnilo v třineckém lesoparku okrskové kolo v přespolním běhu. Dívky závodily na trati dlouhé 1,5 km, mladší chlapci na 2 km trati a nejstarší hoši na 3 km trati.
Nejvíce se dařilo mladším dívkám, které ve složení Kluzová Michaela, Kantorová Eliška, Pechová Věra, Brzuchaňská Kristýna, Samiecová Lucie a Sližová Magda skončily v soutěži družstev na 3. místě. Družstvo mladších chlapců a starších dívek se umístilo na 4. místě a starší chlapci na 5. místě.
Nejlepšího výsledku v jednotlivcích dosáhly dvě dívky. Karolína Sasynová, zvítězila v kategorii starších dívek a Michaela Kluzová doběhla na výborném 2. místě.
Dívkám gratulujeme a všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.