Jubilejní Masarykova
základní škola a mateřská škola

Třinec, příspěvková organizace


<< zpět

Den dětí

Ve čtvrtek 6.6.2024 jsme oslavili Den dětí zábavným odpolednem plným her, atrakcí a soutěží. Pro děti byl připraven pestrý program, který si užili nejen malí, ale i velcí školáci. Zahrnoval mnoho aktivit, které pro děti připravili učitelé, jako např. Barefoot stezka, hod na cíl, sportovní disciplíny, petanque, bublohraní a cornhall, skákání v pytli, lámohlavky, bonbon na vlásku. Velkým lákadlem byla i řada atrakcí např. skákací hrad, zametač, Airbrush, laser games a projížďka na koni.

Jednou z oblíbených aktivit bylo také malování na obličej. Děti se proměnily v různá zvířátka, pohádkové postavy nebo superhrdiny, což ještě více obohatilo jejich zážitky z celého dne.

Další zábavou bylo kolo štěstí, které si děti mohly zatočit a získat ceny a sladkosti. Každý pokus přinesl radost a vzrušení, protože nikdy nevěděly, co je čeká. Vyvrcholení bylo vyhlášení vítěze velké soutěže o plyšového medvěda, který vylosovala paní ředitelka. Vítězství si nakonec odnesl Filip Kaňok z 6. A, který se na své výhře radoval spolu s ostatními dětmi. Pro malé i velké bylo připraveno občerstvení v podobě smaženého hermelínu, vepřenek, palačinek, párku v rohlíku a nechyběla ani cukrová vata. Voňavé pochoutky přilákaly mnoho dětí i dospělých. 

Celý den se nesl v duchu radosti a pohody. Děti odcházely domů s úsměvem na tváři, plné zážitků. 

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě tohoto skvělého dne, a těšíme se na další společné akce.