Ekologicko – adaptační pobyt
8. B vyrazila na ekologicko – adaptační pobyt do Beskyd – a stálo to za to!
Na pár dní jsme zakotvili v Nýdku (Hluchová) a odtud vyráželi za dobrodružstvím. Dali jsme si výšlapy na Filipku i Velký Stožek (ano, bolely nohy 😄), ale ty výhledy fakt stály za to! Nešlo jen o chození po horách – čekaly nás i různé sportovní a ekologické aktivity, hry, spolupráce v týmech a spousta momentů, kdy jsme si prostě užívali čas spolu mimo školní lavice.
Bylo to o pohybu, přírodě, ale hlavně o partě.
Díky všem za super dny – na tohle budeme ještě dlouho vzpomínat!






