Ovocné dobrodružství 2. C

Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Třinec, příspěvková organizace

.

.

.

.

.

.

Žáci třídy 2. C si vyzkoušeli, jak chutná zdravé mlsání. Sami si připravovali ovocné saláty, ale ještě předtím museli projít malou zkouškou „Poznej, co jíš“. Nechyběla zábava, překvapení ani trocha odvahy – některé „žížalky“ se sice tvářily podezřele, ale nakonec šlo jen o sladké bonbóny. Celá akce se nesla v hravém duchu a děti si ji moc užily.