V rámci letošního ročníku byla vyhlášena výtvarná soutěž ,,Velikonoční vajíčko“, do které se mohly zapojit celé školy, jednotlivé třídy i jednotlivci. Děti z naší školní družiny se úkolu zhostily s velkým nadšením a vytvořily mnoho krásných a nápaditých obrázků s různými výtvarnými technikami. Nejvíce hlasů získal obrázek a to druhé místo od Sandry Szkanderové z 5. C. Na třetím místě se umístila Ivana Sojčáková z 5.B a v neposlední řadě Oleksandra Tieliepien na 6. místě. Děvčatům gratulujeme a děkujeme Vám za krásnou reprezentaci naší školní družiny. Velmi si vážíme také poděkování a odměny, kterou Charita Třinec věnovala dětem.
Soutěž o nejkrásnější velikonoční vajíčko
Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Třinec, příspěvková organizace
.
.
.
.
.
.


