Společný výlet 5. A a 5. B

Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Třinec, příspěvková organizace

.

.

.

.

.

.

Dne 14.5. se žáci 5.A a 5. B vydali na výlet do Ostravy, kde navštívili dopoledne Planetárium Ostrava. Tam zhlédli v sále sférického kina naučný pořad o tělesech naší sluneční soustavy a vyzkoušeli si interaktivní fyzikální exponáty.
Odpoledne výprava pokračovala do zoologické zahrady, kde děti pozorovaly ohrožené druhy zvířat a prošly si botanické stezky.
Žáci si z exkurze odnesli mnoho nových poznatků a za své pěkné chování si zaslouží velkou pochvalu.