Třeťáci na výletě

Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Třinec, příspěvková organizace

.

.

.

.

.

.

Třeťáci dnes vyrazili na školní výlet a vzali to opravdu poctivě.
Ve Valašské dědině zkoumali, jak se kdysi žilo. V kempu je pak čekal pohádkový les, trampolíny a samozřejmě i zmrzlina. Skákalo se, běhalo, smálo a energie bylo tolik, že by vystačila minimálně pro polovinu Beskyd. Unavení, ale spokojení jsme si odvezli spoustu zážitků a úsměvů.