Jubilejní Masarykova
základní škola a mateřská škola

Třinec, příspěvková organizace


<< zpět

Informace o provozu ŠD

Umístění učeben školní družiny

I. oddělení ŠD v přízemí hlavní budovy

vychovatelka Alena Chlebková

 

II. oddělení ŠD v přízemí hlavní budovy

vychovatelka Bc. Lucie Gořalková

 

III. oddělení ŠD hlavní budova, východní boční vchod školy

vychovatelka Bc. Petra Fonšová

 

IV. oddělení ŠD v prvním poschodí hlavní budovy školy

vychovatelka Dana Waclawková

 

V. oddělení ŠD v pracovně 1. stupně ve druhém poschodí hlavní budovy

vychovatelka Mgr. Barbara Krzemienová

 

VI. oddělení ŠD hlavní budova, východní boční vchod školy

vychovatelka Andrea Chlebková

 

Kontakty na školní družinu

 

I. oddělení

Alena Chlebková

  558 551 511

II. oddělení

Bc. Lucie Gořalková

  778 410 554

III. oddělení

Bc. Petra Fonšová

  778 410 552

IV. oddělení

Dana Waclawková

  558 551 511

V. oddělení

Mgr. Barbara Krzemienová

  604 532 693

VI. oddělení

Andrea Chlebková

  731 134 669

 

Odpolední kontakt při pobytu venku

  778 410 552

 

 

 

Ranní školní družina (pro všechna oddělení)

- 1. a 2. ročníky v prostorách ranní školní družiny (východní boční vchod školy, naproti mateřské školy)

- 3., 4. a 5. ročníky v prostorách ranní školní družiny (východní boční vchod školy, naproti školního hřiště)

 

Odpolední školní družina (pro všechna oddělení)

- v prostorách bývalé ranní školní družiny (východní boční vchod školy, naproti mateřské školy)

 

RANNÍ PROVOZ

ODPOLEDNÍ PROVOZ

Pondělí

 6.00 hod.

 7.30 hod.

Pondělí

 15.00 hod.

 17.00 hod

Úterý

 6.00 hod.

 7.30 hod.

Úterý

 15.00 hod.

 17.00 hod

Středa

 6.00 hod.

 7.30 hod.

Středa

 15.00 hod.

 17.00 hod

Čtvrtek

 6.00 hod.

 7.30 hod.

Čtvrtek

 15.00 hod.

 17.00 hod

Pátek

 6.00 hod.

 7.30 hod.

Pátek

 15.00 hod.

 17.00 hod


Přehled možno stáhnout zde.

Po ukončení provozu ranní školní družiny budou děti v doprovodu vychovatelky převedeny do tříd ve škole.


Odpolední školní družina

 

I. oddělení 

Pondělí

11.25 hod.

15.30 hod.

Úterý

11.25 hod.

15.30 hod.

Středa

11.25 hod.

15.30 hod.

Čtvrtek

11.25 hod.

15.30 hod.

Pátek

11.25 hod.

15.25 hod.

 

Po ukončení provozu budou děti převedeny do odpolední školní družiny.
Provozní doba do 17.00 hod.
Přehled možno stáhnout zde.
 

 

II. oddělení

Pondělí

11.25 hod.

15.15 hod.

Úterý

12.20 hod.

15.15 hod.

Středa

11.25 hod.

15.15 hod.

Čtvrtek

11.25 hod.

15.10 hod.

Pátek

11.25 hod.

15.10 hod.

Po ukončení provozu budou děti převedeny do odpolední školní družiny.

Provozní doba do 17.00 hod.
Přehled možno stáhnout zde.

 

III. oddělení

Pondělí

11.25 hod.

17.00 hod.

Úterý

11.25 hod.

17.00 hod.

Středa

11.25 hod.

17.00 hod.

Čtvrtek

11.25 hod.

17.00 hod.

Pátek

11.25 hod.

17.00 hod.

 

Děti zůstávají ve své školní družině.
Přehled možno stáhnout zde.
 

IV. oddělení

Pondělí

12.20 hod.

15.15 hod.

Úterý

11.25 hod.

15.15 hod.

Středa

11.25 hod.

15.15 hod.

Čtvrtek

11.25 hod.

15.10 hod.

Pátek

11.25 hod.

15.10 hod.

Po ukončení provozu budou děti převedeny do odpolední školní družiny.

Provozní doba do 17.00 hod.
Přehled možno stáhnout zde.

 

V. oddělení

Pondělí

12.20 hod.

15.40 hod.

Úterý

12.20 hod.

15.40 hod.

Středa

12.20 hod.

15.40 hod.

Čtvrtek

12.20 hod.

15.40 hod.

Pátek

12.20 hod.

15.40 hod.

Po ukončení provozu budou děti převedeny do odpolední školní družiny.

Provozní doba do 17.00 hod.
Přehled možno stáhnout zde.

 

VI. oddělení

Pondělí

11.25 hod.

15.00 hod.

Úterý

11.25 hod.

15.00 hod.

Středa

11.25 hod.

15.00 hod.

Čtvrtek

11.25 hod.

15.00 hod.

Pátek

11.25 hod.

15.00 hod.

 

Po ukončení provozu budou děti převedeny do odpolední školní družiny.

Provozní doba do 17.00 hod.
Přehled možno stáhnout zde.

 

Družinové aktivity

  • tvorba výrobků, vaření ve cvičné kuchyni, kreativní tvoření, …
  • soutěže a hry, např. Hledání pokladu, Miniolympiáda, Drakiáda, …
  • pobyty na školním hřišti, v tělocvičně, v počítačových učebnách, … 
  • zábavné akce: Pyžamová diskotéka, Maškarní karneval, Křeslo pro hosta, …