Jubilejní Masarykova
základní škola a mateřská škola

Třinec, příspěvková organizace


Akce

Superfarmář

27.01.2020

Dne 24. 01. 2020 proběhla ve školní družině soutěž ve stolní hře Superfarmář.

Této soutěže se zúčastnilo 27 dětí. Semifinále proběhlo v jednotlivých odděleních a pak 4 vítězi šli do finále. Ve hře převládala dobrá, pohodová, usměvavá atmosféra a užili jsme si velkou legraci.

A jak to všechno dopadlo?

1. místo  Šimon Wieclawek         1. A

2. místo  Natálie Vafková             2. A

3. místo  Lucie Pszczolková          1. B

4. místo  Ondřej Tomiček             2. A

Hra přináší napětí a dobrou zábavu a tímto bychom chtěli poděkovat firmě Pygmalino, která se zabývá distribucí didakticko – společenských her. Tato firma nám věnovala diplomy a pěkné ceny pro vítěze.

Bijásek

26.01.2020

V úterý 21. ledna jsme opět zavítali do kina Kosmos, tentokrát na animovaný muzikál „Lví král“. Tento film se odehrával v africké savaně, kde se narodil lví princ Simba, který se připravuje na svou budoucí vládu. Dětem se film moc líbil a svým potleskem projevily radost.

„O pohár čeladenské ovečky“

26.01.2020

„Rostliny v Beskydech“ je téma výtvarné soutěže „O pohár čeladenské ovečky“, kterou pořádá Základní škola Čeladná.

Této soutěže se zúčastnil žák naší školy William Lázok z 1. B, který měl možnost na toto téma vytvořit kresbu, malbu, koláž nebo trojrozměrnou práci. 

Děti využily své fantazie a obrázky byly opravdu povedené, tady máte ukázky z nich a my jen můžeme držet našim dětem palce.

Výtvarné soutěže ve Školní družině

26.01.2020

V letošním školním roce v rámci projektu „Ovoce a zelenina do škol” byla vyhlášena oblíbená výtvarná soutěž, tentokrát na téma “Malá Krokodýlí holčička”.

V ní měli žáci základních škol ztvárnit svou představu, jak v jejich očích vypadá  pana a paní Krokodýlových – malá Krokodýlí holčička, kterou si přeje jejich syn Krokodýlek. Vyhodnocení soutěže proběhne během měsíce března.  V kategorii 2D výtvory se přihlásily a nakreslily žákyně z 1. A Veronika Lysková a  Anička Lysková. 

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK KEMPALAND BUKOVEC

19.01.2020

Nádherné zimní počasí, zasněžené kopečky, nadšeni a obětaví instruktoři lyžařského výcviku - to vše čekalo na naše děti ze školní družiny v lyžařském středisku Kempaland Bukovec.

více >>

Výtvarná soutěž „Kouzelný vánoční stromeček"

07.01.2020

Naše školní družina se v letošním školním roce zúčastnila výtvarné soutěže „Kouzelný vánoční stromeček“, kterou pořádá Dům dětí a mládeže v Třinci.

více >>

TŘI KRÁLOVÉ

07.01.2020

V pondělí 6. 1. 2020 si děti z 2. oddělení školní družiny připomněly svátek Tří králů, seznámily se s příběhem a poselstvím tří mudrců.

více >>

Vánoční besídka v družinách

26.12.2019

více >>

Vánoční představení

26.12.2019

více >>

Bijásek

26.12.2019

více >>